Horská chata TESLA je tradiční rekreační zařízení turistické kategorie, nacházející se v nádherném prostředí Krkonošského národního parku, uprostřed přírody. Chata je provozována k celoroční rekreaci, se sportovním či relaxačním využitím. V okolí chaty se rozkládají hluboké lesy, v bezprostředním blízkosti můžete využít našeho vleku Novákova louka, nebo o kus dále největšího lyžařského areálu v Krkonoších SKI Areál Špindlerův Mlýn Horní Mísečky Medvědín nebo Pláně, které patří k nejvýše položeným místům České republiky. Na svazích Medvědína a Plání se lyžuje většinou až do konce dubna. Jsou zde soustředěny veškeré služby, které patří k zimnímu sportovnímu využití, jako půjčovna lyží, snowboardů a sportovní výstroje. Horská chata TESLA je vhodná jako pro rodinnou rekreaci, jedotlivce či lyžařské kurzy, školní kurzy a jinou skupinovou rekreaci.

UBYTOVÁNÍ

Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny jak palandami, tak samostatnými lůžky. Všechny postele mají zcela nové matrace z PU pěny a zcela nové ložní prádlo. Zatím máme k dispozici 10 pokojů v prvním patře horské chaty.

STRAVOVÁNÍ

Nabízíme stravování formou polopenze. Snídaně typu "švédský stůl", večeře polévka a hlavní jídlo. Na horské chatě je ve večerních hodinách v provozu BAR s nabídkou lahvového piva, alko i nealko nápojů a drobných pochutin. Na baru je k dispozici WI-FI připojení.

PARKOVÁNÍ

Parkování je k dispozici přímo u objektu. Příjezdová cesta bývá upravena, ale protože jsme na horách, je občas nutné použít sněhové řetězy. Kdo s autem zapadne, platí po vyproštění na baru Tesly flašku :-)