Vítejte na našich webových stránkách. Rádi bychom Vás pozvali k pobytu na naší Horské chatě TESLA a k lyžovačce na našem lyžařském vleku Novákova Louka Dolní Mísečky.
 
Horská chata TESLA je tradiční rekreační zařízení turistické kategorie, nacházející se v nádherném prostředí Krkonošského národního parku, uprostřed přírody. Chata je provozována k celoroční rekreaci, se sportovním či relaxačním využitím. V okolí chaty se rozkládají hluboké lesy, v bezprostředním blízkosti můžete využít našeho vleku Novákova louka, nebo o kus dále největšího lyžařského areálu v Krkonoších SKI Areál Špindlerův Mlýn Horní Mísečky Medvědín nebo Pláně, které patří k nejvýše položeným místům České republiky. Na svazích Medvědína a Plání se lyžuje většinou až do konce dubna. Jsou zde soustředěny veškeré služby, které patří k zimnímu či letnímu sportovnímu využití, jako půjčovna lyží, snowboardů, kol a další sportovní výstroje. Horská chata TESLA je vhodná jako pro rodinnou rekreaci, jedotlivce či lyžařské kurzy, školní kurzy a jinou skupinovou rekreaci.
 
L
yžařský vlek Novákova louka v obci Dolní Mísečky Vás zve na příjemné lyžování bez čekání
. Vlek Novákova louka nabízí velice příznivé ceny jízdného na denně upravované červené sjezdovce s délkou 500m. Část svahu Novákovy louky jsme pro Vás záměrně ponechali bez úpravy na volné lyžování. Vlek Tatrapoma je dlouhý 450m a fronty se u nás rozhodně nečekají. Náš personál s mnohaletou zkušeností poradí a pomůže i těm nejmenším lyžařům v jejich prvních krůčcích. Vlek má plynulou regulaci rychlosti a umožňuje tak svezení i těm nejmenším dětem. Náš vlek můžete také využít jako "přibližovák" na běžecké tratě vedoucí z Horních Míseček.
 
Obec Dolní Mísečky se od roku 1642 rozkládá na soutoku Jizerky a Kotelského potoka na jižním svahu hřebenu Medvědína. Dolní Mísečky jsou známým horským střediskem, které je ideální pro rodinnou dovolenou. Obec Dolní Mísečky je v dostatečné nadmořské výšce, aby o sníh nebyla nouze a zároveň je na jihovýchodním svahu hřebene Medvědína kam slunce svítí po celý den. Obec Dolní Mísečky je bez problému dostupná jak osobním autem, tak linkovým autobusem. Nově nabízíme přímo v obci, kousek pod naším vlekem ubytování v Horské boudě TESLA. V obci dále najdete mnoho dalších možností ubytování zejména v soukromých chalupách penzionech či hotelu.

 
mapa